Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie ze statutem klubu podstawowymi celami są: § 8 Celem Klubu jest aktywne oddziaływanie na młodzież z terenu Opola i okolic poprzez planowanie i organizowanie życia sportowego. Klub realizuje swój cel poprzez: 1 . planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w oparciu o moż- liwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków Klubu. 2 . angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych. 3 . organizowanie zajęć sportowych dla uczniów w celu wszech stronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej. 4 . utworzenie i prowadzenie sekcji szermierczej. Sekcja posiada swój regulamin obowiązujący wszystkich członków sekcji. Pracą sekcji kieruje wyznaczony członek zarządu oraz kierownik sekcji. 5 . uczestniczenie w organizowanych rozgrywkach i turniejach na terenie województwa i miasta. 6 . organizowanie konkursów, festynów, wyjazdów szkoleniowo- technicznych, imprez rekreacyjnych. 7 . popularyzację wśród młodzieży idei postaw sportowych, koleżeńskich, umiejętności współpracy grupowej. 8 . podejmowanie działań dla rozszerzenia działalności Klubu o nowe sekcje. 9 . podejmowanie działań w celu utworzenia Klubowego kompleksu sportowego. 10 . współpracę z innymi organizacjami i instytucjami zajmującymi się kulturą fizyczną.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję