Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) Prowadzenie kampanii informacyjnej na rzecz powszechnego i stałego leczenia i rehabilitacji chorych z Zespołem Turnera i innych chorób rodzących zbliżone skutki biologiczne, psychiczne i społeczne.
b) Propagowanie tematyki dotyczącej Zespołu Turnera oraz innych chorób rodzących zbliżone skutki biologiczne, psychologiczne i społeczne w medycznych badaniach naukowych.
c) Wszelka działalność na rzecz wszystkich chorych i ich rodzin, w tym co do skutków choroby, mająca na celu ich wspieranie w zapobieganiu negatywnym skutkom choroby.
d) Działania w kierunku stworzenia warunków samorealizacji w zakresie osiągnięcia właściwego statusu zawodowego, rodzinnego i społecznego chorych z Zespołem Turnera i innych osób z chorobami rodzącymi zbliżone skutki biologiczne, psychiczne i społeczne.
e) Działalność w zakresie kultury, edukacji, oświaty i wychowania.
f) Wspieranie inicjatyw społecznych.
g) Podejmowanie działań mających na celu ochronę zdrowia i pomoc społeczną.
h) Wspieranie procesów rozwojowych i integracyjnych do akceptacji chorych w społecznościach lokalnych i Polski.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję