Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa Oświatowego "Od Nowa" jest wyzwalanie i wspieranie inicjatyw społecznych zmierzających do wzbogacenia możliwości edukacji i wychowania dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez: a)działalność opiekuńczo-wychowawczą i edukacyjną na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych b)integrację członków miejscowości Grzybno i okolic c)poprawę bazy materialnej wsi i placówek oświatowych d\)upowszechnienie kultury fizycznej i sportu e)integrację niepełnosprawnych ze sprawnymi f)ochronę i promocję zdrowia g)promocję gminy h)zagospodarowanie istniejącej bazy materialnej wsi i gminy i)działanie na rzecz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji j)promocję i organizację wolontariatu k)upowszechnianie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego l)pomoc społeczną szeroko pojętą

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję