Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Nauka, doskonalenie i propagowanie pływania, pływania sportowego w płetwach oraz płetwonurkowania, a także związanych z nim różnych form sportów wodnych i turystyki. 2 . Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkół oraz o pomoc organizacyjno- materialną rodziców i sympatyków klubu. 3 . Uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim. 4 . Organizowanie obozów szkoleniowych i sportowych w różnych dyscyplinach sportu oraz obozów turystycznych w kraju i za granicą. 5 . Pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych dla realizacji zadań statutowych. 6 . Udział w działalności organizacji ogólnopolskich. 7 . Działanie na rzecz ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska wodnego. 8 . Organizowanie imprez i zawodów sportowych. 9 . Inicjowanie, organizowanie szkolenia i doskonalenia kadr niezbędnych do realizacji zadań sportowych i turystycznych w pływaniu, pływaniu sportowym w płetwach i płetwonurkowaniu. 10 . Promowanie miasta i gminy Polkowice oraz powiatu polkowickiego na forum krajowym i międzynarodowym. 11 . Podejmowanie innych działań niezbędnych do realizacji zadań statutowych. 12 . Prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję