Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA,OŚWIATOWA,EDUKACYJNA. 2 .DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNA,W TYM POLEGAJĄCA M.IN. NA WSPIERANIU I PROMOWANIU DZIAŁALNOŚCI MUZEUM DYPLOMACJI I UCHODŹSTWA POLSKIEGO W BYDGOSZCZY. 3 .DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PROPAGOWANIA KULTURY FIZYCZNEJ,SPORTU I REKREACJI. 4 .DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OCHRONY ZDROWIA I POMOCY SPOŁECZNEJ ORAZ REHABILITACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ INWALIDÓW ORAZ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH,A ZWŁASZCZA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH. 5 .ZORGANIZOWANIE I WSPIERANIE DZIAŁALNOŚCI OŚRODKA LECZNICZO- REHABILITACYJNEGO DLA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH I OFIAR WYPADKÓW KOMUNIKACYJNYCH. 6 .DZIAŁALNOŚĆ WSPIERAJĄCA FUNKCJONOWANIE OŚRODKA SZKOLNO- WYCHOWAWCZEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SŁABO SŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ IM.GEN.STANISŁAWA MACZKA W BYDGOSZCZY WRAZ Z ORGANIZOWANIEM LECZENIA I REHABILITACJI PODOPIECZNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ. 7 .WSPIERANIE DZIAŁALNOŚCI HARCERSKIEJ W ZAKRESIE NIEPRZETARTEGO SZLAKU. 8 .DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNA I ORGANIZATORSKA,WSPIERAJĄCA RÓŻNE FORMY LECZENIA I REHABILITACJI INNYCH SCHORZEŃ,M.IN.POPRZEZ WYMIANĘ WZAJEMNĄ MIĘDZYNARODOWEJ KADRY LEKARSKIEJ. 9 .DZIAŁALNOŚĆ INICJUJĄCA,PROMUJĄCA I WSPIERAJĄCA PRACE NAUKOWO-BADAWCZE O HISTORII ŻYCIA RODAKÓW NA O0c012ZYŹNIE. 10 .POMOC OFIAROM POSZKODOWANYM W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH,A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECIOM. 11 .DZIAŁALNOŚĆ INICJUJĄCA,PROMUJĄCA I WSPIERAJĄCA W KRAJU I ZA GRANICĄ RÓŻNE KIERUNKI ROZWOJU REGIONU KUJAWSKO- POMORSKIEGO,ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PŁASZCZYZNY SPOŁECZNO-GOSPODARCZEJ, DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I ZABYTKÓW. 12 .DZIAŁALNOŚĆ PROMUJĄCA I WSPIERAJĄCA FUNKCJONOWANIE SZKOLNICTWA WYŻSZEGO W REGIONIE KUJAWSKO-POMORSKIM. 13 .DZIAŁALNOŚĆ SKUPIAJĄCA WOKÓŁ WYMIENIONYCH IDEI PRZEDSTAWICIELI ŚRODOWISK NAUKOWYCH,KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH. 14 .PROMOWANIE UTWORZENIA WYŻSZEJ SZKOŁY DYPLOMACJI W BYDGOSZCZY I JEJ UTWORZENIE Z ZACHOWANIEM PRZEPISÓW USTAWY O SZKOLNICTWIE WYŻSZYM. 15 .DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORSKA-WSPOMAGAJĄCA OSIEDLANIE SIĘ POLONII ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM POLONII ZIEMI BYDGOSKIEJ NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. 16 .ZORGANIZOWANIE I PROWADZENIE DOMU POLONII ZIEMI BYDGOSKIEJ. 17 .DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNA,PROPAGUJĄCA KRĘGLARSTWO \(BOWLING\),FRISBEE,RUGBY I BASEBALL JAKO DYSCYPLINY SPORTU NOWE,MAŁO ZNANE W REGIONIE KUJAWSKO-POMORSKIM. 18 .DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA INTEGRACJĘ ZE STRUKTURAMI UNII EUROPEJSKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I POSZKODOWANEJ W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH. 19 .PROFILAKTYKA KARDIOLOGICZNO-ONKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO. 20 .OCHRONA ZDROWIA. 21 .OCHRONA ŚRODOWISKA. 22 .OCHRONA DÓBR NARUSZONYCH LU0011 ZAGROŻONYCH PRZESTĘPSTWEM. 23 .WSPIERANIE I PROMOCJA WOLONTARIATU.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję