Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności Stowarzyszenia jest: 1 . Prowadzenie działalności w zakresie pomocy społecznej oraz przeciwdziałanie wykluczeniom społecznym. 2 . Wspieranie demokracji i budowania społeczeństwa obywatelskiego. 3 . Prowadzenie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. 4 . Ochrona i promocja zdrowia. 5 . Nauka, edukacja, oświata i wychowanie. 6 . Przeciwdziałanie i zapobieganie narkomanii, uzależnieniom lekowym i alkoholowym oraz pomoc osobom uzależnionym od narkotyków, środków odurzających, alkoholu, hazardu i innych. 7 . Propagowanie zasad zrównoważonego rozwoju. 8 . Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. 9 . Ekologia i ochrona środowiska oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego. 10 . Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję