Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Organizacja czasu wolnego dzieci, młodzieży oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej 2 .Inicjowanie życia kulturalnego poprzez organizowanie imprez promujących zdrowy styl życia 3 .Promocja i profilaktyka anty uzależnieniowa 4 . Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień wychowanków 5 .Łagodzenie niedostatków wychowawczych w rodzinie i eliminowanie zaburzeń zachowania 6 .Zapewnienie fachowej opieki wychowawczej i pedagogicznej 7 .Tworzenie warunków do nauki własnej i pomocy w nauce 8 .Integrowanie dzieci, młodzieży oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w grupach wiekowych oraz pomiędzy nimi

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję