Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pozyskiwanie środków finansowych, które pozwolą na zorganizowanie Domu Muzyka Seniora (dalej DMS) stanowiącego dom opieki dla artystów muzyków i kompozytorów znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej takich jak: samotność, zaawansowany wiek, niesprawność, choroba. Realizacja tego zadania spowodowała stworzenie godnych warunków życia i fachowej opieki pensjonariuszom DMS. Popularyzowanie idei DMS, dbałość o dobro pensjonariuszy, nadzorowanie działalności DMS, finansowanie przedsięwzięć mających na celu utrzymanie w sprawności i modernizację nieruchomości DMS

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję