Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .udzielanie pomocy oraz działania na rzecz rozwoju i remontów Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie oraz innych ośrodków zajmujących się promocją i ochroną zdrowia kobiet, 2 .działalność naukową i naukowo - badawczą związaną z ginekologią i położnictwem, 3 .propagowanie naturalnych i ekologicznych metod postępowania w ciąży, podczas porodu i połogu oraz upowszechnianie karmienia piersią, 4 .ochronę zdrowia i pomoc społeczną, 5 .rehabilitację zawodową i społeczną kobiet 6 .działalność charytatywną

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję