Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a\) Organizowanie i propagowanie wychowanie fizycznego i sportu, b\) Propagowanie kultury fizycznej, zasad sportowej rywalizacji i zasad fair play, c) Reprezentowanie interesów swoich członków, którymi są osoby fizyczne i prawne, zajmujące się działalnością sportową, d\) Doskonalenie wyszkolenia sportowego zawodników oraz podnoszenia kultury fizycznej mieszkańców, w tym głównie dzieci i młodzieży Wałbrzycha, e) Umacnianie prestiżu zawodnika, trenera, instruktora sportowego, działacza sportowego i kibica, f) Budowa oraz eksploatacja obiektów i urządzeń sportowych, g) Profilaktyka i przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz promocja wychowania przez sport, h) Działalność na rzecz rodziny oraz upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję