Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Granting - wsparcie finansowe dla innych organizacji, stymulowanie i wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wspomaganie finansowe, merytoryczne i organizacyjne działalności innych podmiotów w szczególności poprzez przyjmowanie, wykorzystywanie i redystrybucję środków pieniężnych i rzeczowych uzyskiwanych w ramach pomocy dla Polski ze strony Unii Europejskiej i innych instytucji międzynarodowych, zagranicznych oraz krajowych, rządowych i prywatnych. - Wszechstronne propagowanie metod i technik działania stosowanych w zakresie działalności Stowarzyszenia pod nazwą "Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych Tratwa", - Współdziałanie z administracją rządową i samorządową, - Współpraca z organizacjami pozarządowymi krajowymi i zagranicznymi, zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym, - Niesienie pomocy humanitarnej, - Działalność charytatywna na rzecz poprawy warunków socjalnych oraz wspomaganie rzeczowo-finansowe osób i rodzin poszkodowanych wskutek katastrof i kataklizmów, - Prowadzenie działalności szkoleniowo-edukacyjnej, - Prowadzenie działalności wydawniczej, - Organizacja warsztatów, spotkań, konferencji i imprez, - Organizacja koncertów i przedstawień, - Użyczanie i wynajem pomieszczeń, - Prowadzenie Pracowni Projektów Międzykulturowych "Zajezdnia" w oparciu o system wolontariatu praktyk i również międzynarodowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję