Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: - Wszechstronny i możliwie najpełniejszy rozwój członków i uczestników Stowarzyszenia; - Wychowanie dzieci i młodzieży do odpowiedzialności oraz osiągnięcia dojrzałości chrześcijańskiej; - Działalność dobroczynna na rzecz dzieci i młodzieży z rodzin ubogich i patologicznych; - Działalność w zakresie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży; - Działalność kulturalna wśród dzieci i młodzieży; - Uczestniczenie w życiu kulturalno - społecznym; - Przyczynianie się do rozwoju kultu religijnego wśród dzieci, młodzieży i rodzin; - Poznawanie przyrody i zagadnień ekologicznych, propagowanie postaw proekologicznych, służących rozwojowi osobowości dzieci i młodzieży w duchu szacunku do innych istnień; - Inicjowanie różnych form współpracy dzieci z rodzicami, pomoc w nauce i organizacji wolnego czasu; - Zagospodarowywanie wolnego czasu dzieci i młodzieży; - Działalność profilaktyczna wśród dzieci i młodzieży chroniąca przed uzależnieniem od narkotyków, alkoholu, nikotyny i innych rodzajów używek; - Działalność terapeutyczna osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu itp.; - Działalność terapeutyczna na rzecz osób współ uzależnionych. - Działalność na rzecz osób bezrobotnych; - Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych; - 0źukacja społeczno - zawodowa; - Wymiana międzynarodowa młodzieży; • Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych i ich rodzinom; • Podtrzymywanie tradycji narodowej i kulturowej; • Ochrona i promocja zdrowia; • Promocja i organizacja wolontariatu;

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję