Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Katowicach jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 1990 r. Głównym celem statutowym Fundacji jest wszelka pomoc dzieciom, rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans. Naszą misją w pracy z dziećmi i młodzieżą jest wspieranie i kształtowanie prawidłowego rozwoju osobowości. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do młodego człowieka. Równocześnie uczymy młodych odpowiedzialności i otwarcia na drugiego człowieka. Dążymy przy tym do szerokiej integracji i współpracy, szczególnie ze społecznością lokalną. Wieloletnie doświadczenie KFD gwarantuje, że dzieci i młodzież, a także całe rodziny otrzymają od nas wsparcie, pozwalające im prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie. Obecnie prowadzimy Przedszkole Niepubliczne, Świetlicę Specjalistyczną i Specjalistyczny Klub Młodzieżowy, obejmując swoją opieką około 120 młodych ludzi w wieku od 2 do 19 lat.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję