Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa jest odbudowa, przekształcenie funkcjonowania i opieka nad zabytkiem techniki kolejnictwa, a w szczególności zanikającej trakcji parowej, wspieranie i rozwój ruchu turystycznego w oparciu o szlak kolejowy, organizacja funkcji muzealnej obiektu, a także inicjatyw kulturalnych i gospodarczych, służących odbudowie i rozwojowi Grójeckiej Kolei Wąskotorowej Do podstawowych zadań Towarzystwa należy: 1 . Troska o zachowanie unikalnego taboru i układu przestrzennego sieci kolejowej oraz budynków stacyjnych Grójeckiej Kolei Wąskotorowej. 2 . Współdziałanie w tworzeniu na bazie obiektów zabytkowych w-w kolei obiektu turystyczno – muzealnego. 3 . Pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do realizacji celów statutowych. 4 . Skreślony. 5 . Skreślony. 6 . Współpraca w zakresie działań statutowych PKP S.A. oraz firmami powstałymi po podziale PKP, Państwową Służbą Ochrony Zabytków, Administracją Państwową i Administracją Samorządową. 7 . Wspieranie rozwoju kolejowej turystyki kwalifikowanej. 8 . Propagowanie tradycji kolejowej i kolejarskiej. 9 . Gromadzenie wszystkich dokumentów, materiałów i obiektów zabytkowych Grójeckiej Kolei Wąskotorowej w celu urządzenia muzeum. 10 . Prowadzenie odpłatnej działalności pożytku publicznego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję