Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . podejmowanie działań humanitarnych mających na celu optymalizację warunków, także zwiększenie liczby beneficjentów objętych opieką długoterminową i specjalistyczną opieką paliatywną-hospicjum 2 . promowanie i wspomaganie prac osób i środowisk związanych z opieką długoterminową i hospicjami, 3 . łamiąca stereotypy edukacja poprzez propagowanie idei opieki długoterminowej i hospicyjnej ze szczególnym uwzglednieniem roli pielęgniarek i pielęgniarzy, 4 . szkolenie i doskonalenie umiejętności personelu medycznego i administracyjnego w dziale opieki długoterminowej i ruchu hospicyjnego, 5 . propagowanie właściwego stosunku do osób wskutek choroby bądź trwałego kalectwa wyobcowanych społecznie, prowadzenie działań na rzecz ich reintegracji, 6 . inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w dziedzinach ochrony zdrowia, opieki społecznej i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, oraz ich rodzin, 7 . działalność kulturalna służąca integracji i wspieraniu ciężko chorych i niepełnosprawnych, 8 . działania na rzecz budowania dobrego wizerunku sektora organizacji pozarządowej, 9 . promocja i organizacja wolontariatu 10 . rozwój zawodowy i osobowy wolontariuszy poprzez pracę indywidualną oraz w grupie, zaangażowanie w tworzenie i realizację projektów, uczestnictwo w kursach szkoleniowych mających na celu przygotowanie do wykonywania konkretnych prac w ramach wolontariatu, 11 . upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, także w formach integracyjnych, 12 . podejmowanie działań na rzecz osób starszych oraz wsparcie mające na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu tych grup, 13 . udzielanie pomocy społecznej osobom w trudnej sytuacji życiowej, ze szczególnym uwzględnieniem osób w śpiączce, osób wybudzonych ze śpiączki i chorych onkologicznie oraz ich rodzin, 14 . aktywizacja zawodowa i społeczna osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym, 15 . krajoznawstwo, turystyka oraz sport i wypoczynek dzieci i młodzieży. 16 . podejmowanie działań na rzecz dzieci i młodzieży oraz wsparcie mające na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu tych grup.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję