Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest niesienie pomocy społecznej dla najbardziej potrzebujących takich jak: ubodzy, inwalidzi, matki i ojcowie samotnie wychowujący dzieci, niedołężni, sieroty, dzieci specjalnej troski, bezdomni, rodziny wielodzietne, osoby uzależnione od nałogów, a także instytucje działające w sferze charytatywnej bez względu na narodowość i pochodzenie społeczne.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000182621
  • e-mail: spd@spd.org.pl
  • Adres: UL. STYCZYŃSKIEGO 17, 41-500 CHORZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję