Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Realizowanie i wspieranie działań edukacyjnych 2 . Rozwijanie międzynarodowej współpracy edukacyjnej 3 . Realizowanie i wspieranie działań w zakresie rozwoju społecznego 4 . Realizowanie i wspieranie międzynarodowej kooperacji w dziedzinie rozwoju społeczeństw Instytut 0źukacji i Rozwoju proponuje edukację przekształcającą świat drogą optymizmu i nadziei, formowanie osób w poczuciu sprawiedliwości, budując w nich żywe zainteresowanie dla dobra wspólnego W szczególności zmierza do tego aby edukować osobę w sposób całościowy, by stawały się obywatelami świata, odpowiedzialnymi i aktywnymi, by między nimi wykorzystać nowoczesne techniki edukacji osób pozostających na marginesie oraz tych pozostających ich własnemu losowi, wykorzystując wszystkie możliwe sposobności dla dialogu i partnerstwa pomiędzy różnymi instytucjami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję