Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- rozwój bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jako sposobności służenia społeczeństwu, - przestrzeganie wysokich standardów etycznych w działalności zawodowej, gospodarczej i społecznej każdego członka Klubu, - stosowanie ideałów służby społeczeństwu przez każdego członka Klubu w życiu osobistym, zawodowym i społecznym, - propagowanie i wspieranie porozumienia międzynarodowego, dobrej woli i pokoju poprzez światową wspólnotę osób różnych zawodów, połączonych ideałami służby społecznej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000181824
  • e-mail: biuro@findeaf.pl
  • Adres: UL. ZWYCIĘSTWA 20-24, 75-035 KOSZALIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję