Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-prowadzenie wszechstronnej działalności sprzyjającej rozwojowi sportu, rekreacji i wypoczynku w dziedzinie aktywnego spędzania czasu poprzez wspieranie różnych form aktywności sportowej - propagowanie sportów elitarnych i ekstremalnych - uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym, szkolenie doskonalenie umiejętności przez miłośników poszczególnych sportów oraz rozwijanie ich aktywności w wybranym przez nich sporcie -propagowanie wiedzy na temat zasad bezpiecznego uprawiania sportów ekstremalnych - skupianie wokół Stowarzyszenia zainteresowanych osób fizycznych i prawnych, miłośników sportów ekstremalnych i niszowych - prowadzenie działalności sportowej wśród mieszkańców całego kraju i upowszechnianie aktywnego stylu życia - promocja sportu i turystyki aktywnej oraz rywalizacji sportowej według zasad fair play - organizacja imprez i zawodów sportowych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję