Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest inicjowanie, wdrażania i propagowanie działań na rzecz godnego życia w harmonii ze środowiskiem naturalnym oraz ekorozwój. Stowarzyszenie realizuje swoje cele, zgodnie z obowiązującymi przepisami, poprzez: - prowadzenie działań edukacyjnych, szkoleniowych zmierzających do podniesienia kwalifikacji i poziomu wykształcenia osób podlegających wykluczeniu społecznemu i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej - prowadzenie działań aktywizacji zawodowej przygotowujących osoby podlegające wykluczeniu społecznemu do różnych form przedsiębiorczości - organizowanie wsparcia terapeutycznego i resocjalizacyjnego, rehabilitacyjnego wraz z udzielaniem pomocy socjalnej, także poprzez zakwaterowania i wyżywienie - organizowanie konferencji, szkoleń i spotkań oraz doradztwa i pośrednictwa pracy - pozyskiwanie grantów, dotacji, darowizn (w tym poprzez organizację i prowadzenie zbiórek publicznych i innych imprez zgodnie z obowiązującymi przepisami) - wyrównywanie szans rozwoju obszarów wiejskich i jego mieszkańców poprzez tworzenie funduszy stypendialnych, programy kształcenia ustawicznego i pośrednictwo pracy - współpracę z instytucjami i osobami fizycznymi w kraju i za granicą mającymi podobne cele działania

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję