Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest wyłącznie realizacja zadań publicznych określonych w przepisie art. 4 ust. 1 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, a w szczególności: 1 )działanie na rzecz osób przewlekle chorych, a szczególnie na rzecz osób niepełnosprawnych niekwalifikujących się do hospitalizacji, a wymagających kontynuacji świadczeń pielęgniarskich, leczniczych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych, 2 ) zwiększenie aktywności życiowej i zaradności osobistej osób przewlekle chorych, 3 ) zwiększenie wydolności opiekuńczej rodzin osób przewlekle chorych, 4 ) poprawa jakości opieki zdrowotnej nad osobami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję