Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) działanie na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin poprzez poprawę warunków ich leczenia i rehabilitacji, b) zapobieganie izolacji społecznej, c\) wszechstronne propagowanie informacji, metod i technik w zakresie działalności rehabilitacyjnej, d\) promocja i popieranie higieny psychicznej, e\) ochrona praw osób z zaburzeniami psychicznymi, f) podejmowanie działań z zakresie profilaktyki zjawisk patologicznych, g) działania wspomagające rozwój wspólnoty i społeczności lokalnej, h) przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, bezrobociu i dyskryminacji, i) inicjowanie i realizacja działań na rzecz osób z niepełnosprawnością, ze szczególnym uwzględnieniem ich integracji w środowiskach lokalnych, j) szerzenie oświaty zdrowotnej i promowanie zdrowego stylu życia oraz prowadzenie działań w zakresie ochrony zdrowia, k)udzielanie wsparcia dla osób starszych poprzez prowadzenie zajęć edukacyjnych, rekreacyjnych oraz z zakresu profilaktyki zdrowotnej, l) przygotowywanie osób z niepełnosprawnością do podjęcia pracy i poszukiwania pracy, m) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu osób niepełnosprawnych oraz osób starszych, n\) pomoc psychiatryczna, psychologiczna oraz prawna osobom adresatom zadań realizowanych przez Stowarzyszenie, o) prowadzenie działań na rzecz dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000176095
  • e-mail: termin@vp.pl
  • Telefon: 343618056
  • Adres: UL. LAKOWA 101, 42-280 CZĘSTOCHOWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję