Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Propagowanie i organizowanie różnorodnych form kultury fizycznej, w tym sportu wyczynowego, masowego i turystyki wśród młodzieży oraz społeczeństwa województwa podlaskiego. 2 . Promowanie zdrowego trybu życia i wychowania poprzez sport. 3 . Podjęcie działań na rzecz grup mających szczególnie trudną sytuację życiową. 4 . Działania mające na celu integrację osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem. 5 . Zapobieganie narkomani i alkoholizmowi wśród młodzieży oraz innym patologiom społecznym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję