Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Dziękujemy za 1%, który nakręca „Wiatraka” !
Z całego serca dziękujemy Państwu za 1% przekazany w 2018 roku Fundacji ”Wiatrak” ! Dzięki Państwa pieniądzom, z naszych propozycji mogło skorzystać aż 43 tys. osób - w tym dzieci i młodych, niepełnosprawnych, seniorów, matek z niemowlakami czy dorosłych.

Misją „Wiatraka” jest wspieranie osoby ludzkiej na wszystkich etapach i stanach jej życia, aby z pomocą św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty, osiągnęła pełnię szczęścia w odkrywaniu godności oraz dojrzałym i odpowiedzialnym darze dla drugiego człowieka.

Nasz Dom Jubileuszowy Jana Pawła II jest otwarty dla każdego:
Dla dzieci i młodzieży - odbywa się wiele różnorodnych zajęć i imprez, angażujemy młodych w wolontariat GPS (od słów Giovanni Paolo Secondo, co znaczy Jan Paweł II), a dla najmłodszych prowadzimy przedszkole „U Karolka”.
Dla seniorów – mamy Uniwersytet Trzeciego Wieku, a od 2018 r. także Klub Seniora „Wiatrak”.
Dla niepełnosprawnych - prowadzimy m.in. Warsztat Terapii Zajęciowej oraz zajęcia świetlicowe i arteterapię.
Dla szukających pomocy - mamy poradnię, w której dyżurują psycholog, psychiatra, prawnicy, naprotechnolog i coach.
Dla bezrobotnych – Klub Integracji Społecznej.
Dla wszystkich – organizujemy wiele różnych rodzinnych imprez w roku, proponujemy spektakle, filmy i koncerty w sali widowiskowej. Przy „Wiatraku” funkcjonuje też Forum Dialogu i Myśli Jana Pawła II, które podejmuje wiele inicjatyw dla różnych grup społecznych.

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie pieniądze z 1%, dlatego bardzo dziękujemy za przekazanie nam go w 2018 r. Jednocześnie bardzo liczymy na Państwa również w 2019 r. Pieniądze, które do nas wpłyną przeznaczymy na dalsze inicjatywy „Wiatraka” - zorganizowanie placu zabaw, wyposażenie Domu Jubileuszowego Jana Pawła II: głównego wejścia, pomieszczeń rehabilitacyjnych oraz sali widowiskowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji i odwiedzenia Domu Jubileuszowego Jana Pawła II !

Szczegółowe informacje o Fundacji „Wiatrak” znajdziecie Państwo na stronie www.wiatrak.org.pl oraz na naszym Fanpage na fb.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję