Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja powołano w celu prowadzenia działalności społeczno- użytecznej, dla udzielania pomocy osobom wykluczonym społecznie, zagrożonym tym wykluczeniem, osobom w trudnej sytuacji życiowej, a w szczególności: a) dzieciom ze środowisk zaniedbanych i patologicznych, b) osobom uzależnionym i ich rodzinom. c) osobom objętym nadzorem kuratorskim d) skazanym po opuszczeniu zakładów karnych i w trakcie odbywania kary. e\) osobom starszym, seniorom. Fundacja stawia przed sobą również następujące cele: a) Wspieranie działań wychowawczych i resocjalizacyjnych kuratorów zawodowych, b) Poszerzenie i uatrakcyjnienie oddziaływań wychowawczych i resocjalizacyjnych, c\) Doskonalenie metod i form pracy kuratorskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję