Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PROMOWANIE WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY POSTAW SPOŁECZNIE POŻĄDANYCH. WSPIERANIE I UAKTYWNIANIE TALENTÓW, ZDOLNOŚCI WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH. REALIZACJA ZADAŃ W ZAKRESIE REHABILITACJI SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ, ZMIERZAJĄCYCH DO OGÓLNEGO ROZWOJU I POPRAWY SPRAWNOŚCI - NIEZBĘDNYCH DO PROWADZENIA PRZEZ OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ NIEZALEŻNEGO I AKTYWNEGO ŻYCIA.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000173575
  • e-mail: wtz.ustrzykidolne@op.pl
  • Telefon: 134711837
  • Adres: UL. GOMBROWICZA 37, 38-700 USTRZYKI DOLNE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję