Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Promowanie trzeźwego stylu życia szczególnie wśród dzieci i młodzieży; 2 . Profilaktyka i edukacja w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom; 3 . Pomoc ofiarom przemocy i narkomanom oraz ich rodzinom; 4 . Prowadzenie bardzo szeroko pojętej rehabilitacji; 5 . Pomoc we wszechstronnym rozwoju młodego człowieka, zwłaszcza stwarzanie atmosfery mobilizującej do pracy nad sobą i do kształtowania osobowości; 6 . Organizowanie życia młodzieżowego, możliwie różnych jego dziedzin; 7 . Troska o rozwój wiedzy ogólnej, specjalistycznej i kwalifikacji zawodowych; 8 . Dbanie o rozwój fizyczny \(kultura fizyczna, sport, turystyka\); 9 . Organizowanie i troska o odpowiedni poziom życia towarzyskiego, rozrywki, wartościowe wykorzystanie wolnego czasu, ubogacającego wypoczynku; 10 . Angażowanie w życie społeczne podejmowanie funkcji publicznych, uwrażliwianie na potrzeby bliźnich, podejmowania pracy charytatywnej; 11 . Wychowywanie do uczciwej pracy i odpowiedzialności za jej wykonanie, do sumienności, przedsiębiorczości, a także do gotowości niesienia pomocy młodzieży; 12 . Otwieranie na kontakty ze światem, zwłaszcza z organizacjami i ruchami młodzieżowymi krajowymi i zagranicznymi, które prowadzą działalność zgodną z duchem Stowarzyszenia; 13 . Troska o swoich członków i służenie im pomocą w przypadkach losowych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję