Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Celem statutowym jest popularyzacja dyscyplin sportowych poprzez realizację systemu szkolenia dzieci i młodzieży 2 .Propagowanieaktywności ruchowej dla zachowania zdrowia 3 .Udział zawodników klubu w zawodach z cyklu Puchar Polski. Ponoszenie poziomu sportowego oraz klas sportowych 4 .Wychowanie poprzez sport: współdziałanie w grupie, sportowa rywalizacja, propagowanie zdrowego trybu życia

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000170289
  • e-mail: kampczyk@wizja.net
  • Telefon: 334980998
  • Adres: UL. KOSSAKA 6, 43-300 BIELSKO-BIAŁA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję