Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej i ich rodzinom poprzez realizowanie i propagowanie modelu wczesnej, zintegrowanej rehabilitacji i edukacji dla ich przyszłego, możliwie niezależnego funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym, - Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału intelektualnego i dojrzałości emocjonalnej dzieci i młodzieży z dysharmonią rozwojową oraz dzieci i młodzieży z prawidłowym rozwojem poprzez realizację integracji w warunkach edukacji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000169285
  • e-mail: zdorewir@wp.pl
  • Adres: PLAC JANA PAWŁA II 4, 41-922 RADZIONKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję