Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) opieka domowa i stacjonarna nad osobami w stanach terminalnych i ich rodzinami w tym nad poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych (nieodpłatnie dla chorego, odpłatnie ze strony zakładów ubezpieczeń, jednostek samorządu terytorialnego itp.); 2 ) promowanie filozofii i postaw opieki paliatywnej (nieodpłatnie); 3 ) kultywowanie i propagowanie chrześcijańskich wartości etycznych i moralnych oraz kierowanie się nimi w działalności statutowej (nieodpłatnie); 4 ) kształcenie osób zainteresowanych (np. lekarzy, pielęgniarek, psychologów) w dziedzinie opieki paliatywnej (nieodpłatnie lub odpłatnie); 5 ) prowadzenie badań naukowych z zakresu opieki paliatywnej (nieodpłatnie lub odpłatnie); 6 ) szkolenie zespołów sprawujących opiekę paliatywną (nieodpłatnie lub odpłatnie); 7 ) organizowanie oraz udział w zjazdach, sympozjach, kursach, spotkaniach naukowych i szkoleniowych, tak w kraju, jak i za granicą (nieodpłatnie lub odpłatnie); 8 ) działalność wydawnicza, gromadzenie i rozpowszechnianie materiałów szkoleniowych i literatury naukowej z dziedziny opieki paliatywnej (nieodpłatnie lub odpłatnie); 9 ) popieranie innych działań mających na celu zapewnienie chorym opieki sprawowanej przez przeszkolone zespoły (nieodpłatnie); 10 ) nabór i szkolenie wolontariuszy (nieodpłatnie); 11 ) współdziałanie z pokrewnymi organizacjami krajowymi, zagranicznymi i międzynarodowymi oraz z organami administracji samorządowej i rządowej w celu pełniejszej realizacji powyższych zadań (nieodpłatnie); 12 ) inne formy działalności celowe dla skutecznego funkcjonowania Stowarzyszenia (nieodpłatnie lub odpłatnie). 13 ) wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego (nieodpłatnie i odpłatnie).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję