Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

STATUT -rozdział II, 0391 4 ; tekst jednolity po zmianach z 22.02.2011 r. Cele Stowarzyszenia: 1 . Propagowanie wartości trzeźwości i abstynencji. 2 . Upowszechnianie wiedzy o chorobie alkoholowej i jej skutkach. 3 . Kształtowanie postaw dążących do całkowitego powstrzymywania się od spożywania napojów alkoholowych i innych środków uzależniających. 4 . Rozpowszechnianie idei abstynencji oraz wpływanie na zmiany obyczajów w kierunku usuwania z życia rodzinnego i społecznego napojów alkoholowych. 5 . Prowadzenie działalności kulturalnej, oświatowej, dydaktycznej w tym wypoczynku letniego i zimowego oraz działalności sportowej dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci. 6 . Propagowanie trzeźwego modelu życia i oddziaływanie na innych przez własną postawę. 7 . Zapobieganie społecznemu wykluczeniu osób zagrożonych patologią społeczną oraz tworzenie warunków prowadzących do reintegracji i rehabilitacji społecznej. STATUT -rozdział II, 0391 4 ; tekst jednolity po zmianach z 22.02.2011 r.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000167141
  • e-mail: piojel1@wp.pl
  • Telefon: 513164335
  • Adres: UL. TRAKT ŚW. WOJCIECHA 22, 80-039 GDAŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję