Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest: 1 . Uprawianie działalności sportowej turystycznej, rekreacyjnej i krajoznawczej w dziedzinie dyscyplin wodnych (kajakarstwo, wioślarstwo, motorowodniactwo i żeglarstwo) oraz innych dyscyplin sportowych, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. 2 . Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród społeczeństwa. 3 . Prowadzenie czynnej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. 4 . Prowadzenie działalności dotyczącej profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000166676
  • www: kkw29.pl
  • e-mail: kkw1929@o2.pl
  • Telefon: 124270500
  • Adres: UL. KSIĘCIA JÓZEFA 24A, 30-206 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję