Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . reprezentowanie interesów, artykułowanie potrzeb osób autystycznych, osób z podobnymi zaburzeniami i ich rodzin, 2 . poszukiwanie sposobów zintensyfikowanej terapii osób autystycznych w oparciu o wiedzę teoretyczną i doświadczenia osobiste, 3 . organizowanie różnych form terapii i wspomagania rozwoju dziecka i młodzieży z autyzmem, 4 . prowadzenie poradnictwa dla rodzin osób autystycznych, 5 . informowanie społeczeństwa o aktualnych problemach i osiągnięciach w terapii osób autystycznych, 6 . stwarzanie partnerskich związków rodziców ze specjalistami zajmującymi się problematyką autyzmu, 7 . pozyskiwanie funduszy na zabezpieczenie podstawowych potrzeb i rehabilitację dzieci i młodzieży z autyzmem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję