Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) systematyczne, bezpłatne pozyskiwanie i rozdawnictwo żywności; 2 ) organizowanie akcji społecznych i humanitarnych w postaci zbiórek żywność; 3 ) edukację w zakresie zdrowotnych i społecznych skutków głodu i niedożywnienia; 4 ) wyzwalanie postaw solidarności międzyludzkiej i poszanowanie żywności; 5 ) działania na rzecz proekologicznego rozwiązywania problemów żywieniowych; w tym; podejmowanie tematyki zdrowotnej żywności, ilości racji w standardach systemu żywienia; 6 ) działalność na polu pomocy społecznej; 7 ) zapobieganie zjawisku niedożywienia poprzez wspieranie lokalnych organizacji i instytucji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000164712
  • e-mail: bztczew@wp.pl
  • Telefon: 585887006
  • Adres: UL. ARMII KRAJOWEJ 2A/B/13, 83-110 TCZEW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję