Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 -.Działania na rzecz osób niepełnosprawnych, pokrzywdzonych, ubogich niedostosowanych do otaczających warunków życia. 2 -.Prowadzenie rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. a. podejmowanie działań psychologicznych, organizacyjnych, technicznych, szkoleniowych, edukacyjnych, społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych. b. ułatwienie osobie niepełnosprawnej uzyskania i utrzymania odpowiedniego zatrudnienia i awansu zawodowego poprzez umożliwienie korzystania z poradnictwa i szkolenia zawodowego i pośrednictwa pracy. c. wyrabianie zaradności osobistej i pobudzanie aktywności społecznej osoby niepełnosprawnej oraz wyrabianie umiejętność samodzielnego wypełniania ról społecznych. d. Likwidacja barier, a w szczególności architektonicznych urbanistycznych, technicznych transportowych, technicznych w komunikowaniu się technicznych dostępie do informacji. 3 -. Wspieranie działań mających na celu kształcenie i samokształcenia osób niepełnosprawnych. 4 -. Tworzenie systemu wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych w ich miejscu zamieszkania i ich rodzin poprzez organizację środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, ośrodków rehabilitacji, centrum integracji społecznej i innych placówek oraz podejmowanie działań zmierzających do integracji środowiska. oraz działania zmierzające do integracji środowiska. 5 -. Popularyzacja wiedzy i osiągnięć naukowych na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ich praktycznego zastosowania. 6 -. Inicjowanie działań w zakresie promocji zdrowia. 7 -. Wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie współpracy z regionami w ramach obszaru Unii Europejskiej oraz szerzenie idei poszanowania praw człowieka i tolerancji. 8 -. Działania na rzecz rozwoju rynku pracy dla osób niepełnosprawnych, które zamierzają rozpocząć prowadzenie własnej działalności poprzez udzielenie różnych form pomocy jak szkoleń, usług doradczych i szkoleniowych grupowych i indywidualnych, usług informacyjnych, wymiany doświadczeń, pomocy w wykorzystywaniu istniejących na rynku instrumentów wsparcia ukierunkowanych na zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej i umiejętności i kwalifikacji niezbędnych do jej prowadzenia, w tym również dla osób niepełnosprawnych. 9 -. Działania na rzecz osób niepełnosprawnych związane z poprawa kondycji fizycznej, mające na celu zapewnienie dobrego samopoczucia fizycznego oraz inne

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000162334
  • e-mail: sp-wiara@o2.pl
  • Telefon: 438225175
  • Adres: UL. BURZENIŃSKA 8/10, 98-270 ZŁOCZEW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję