Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: a) organizowanie, promowanie i wspieranie działań kulturalnych b) animacja twórczości artystycznej i jej upowszechnienie c) prezentacja i popularyzacja dorobku osób reprezentujących postawy prospołeczne i zasłużonych dla kultury w Częstochowie i regionie d) wspieranie działalności Ośrodka Promocji Kultury Gaude Mater oraz organizacji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej Gaude Mater.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000162061
  • e-mail: spgm@o2.pl
  • Adres: UL. WASZYNGTONA 61/63, 42-200 CZĘSTOCHOWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję