Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . WSPIERANIE WSZECHSTRONNEGO I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU EDUKACYJNEGO, SPOŁECZNEGO I KULTURALNEGO WSI. 2 . WSPIERANIE DEMOKRACJI I 0c068DOWANIE SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO W ŚRODOWISKU LOKALNYM. 3 . PROWADZENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W ZASTRUŻU. 4 . PROWADZENIE KURSÓW EDUKACYJNYCH, ZAJĘĆ, SZKOLEŃ, IMPREZ, OBOZÓW SPORTOWYCH, TURYSTYCZNYCH, REHABILITACYJNYCH, I KULTURALNYCH ORAZ INNYCH DZIAŁAŃ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓ0011 DOROSŁYCH. 5 . SZEROKO ROZUMIANĄ DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNĄ,W TYM DZIAŁANIA NA RZECZ ZACHOWANIA ROZWOJU LOKALNEJ TOŻSAMOŚCI, TRADYCJI, OBYCZAJÓW I DÓBR KULTURY. 6 . ORGANIZOWANIE POMOCY I OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 7 . ORGANIZOWANIE POMOCY I WSPARCIA DLA RODZIN W TRUDNEJ SYTUACJI. 8 . PROMOWANIE UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE ZDOLNYCH ZWŁASZCZA Z RODZIN UBOGICH POPRZEZ DOFINANSOWANIA I STYPENDIA. 9 . WSPIERANIE DZIAŁAŃ SPOŁECZNYCH I ZAWODOWYCH KOBIET WIEJSKICH. 10 . OCHRONA PRZYRODY I KRAJOBRAZU. 11 . WSPIERANIE AKTYWNEGO UCZESTNICTWA MIESZKAŃCÓW WSI W UNII EUROPEJSKIEJ I PRZECIWDZIAŁANIE NEGATYWNYM SKUTKOM INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ I GLOBALIZACJI. 12 . PROMOCJA ZDROWIA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W JAK NAJLEPSZYM ROZUMIENIU TYCH POJĘĆ. 13 . DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ UPOWSZECHNIANIA TURYSTYKI, SPORTU, REKREACJI ORAZ AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. 14 . PODEJMOWANIE W RAMACH OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW WSZELKICH PRZEDSIĘWZIĘĆ ZWIĄZANYCH Z ROZWOJEM WSI. 15 . PROWADZENIE CENTRUM EDUKACJI LOKALNEJ. 16 . WSPIERANIE DOKSZTAŁCANIA ZATRUDNIANYCH PRACOWNIKÓW. 17 . POZYSKIWANIE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH NA REALIZACJĘ ZAMIERZONYCH DZIAŁAŃ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję