Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) PO0c068DZANIE I ZAGOSPODAROWYWANIE AKTYWNOŚCI OSÓ0011 STARSZYCH, INTEGROWANIE ŚRODOWISK SENIORÓW ORAZ TWORZENIE WIĘZI MIĘDZYPOKOLENIOWYCH, 2 \) UDZIELANIE SZEROKO ROZUMIANEJ POMOCY EMERYTOM I RENCISTOM W OKOLICZNOŚCIACH UZASADNIONYCH ICH SYTUACJĄ BYTOWĄ, ORGANIZOWANIE SAMOPOMOCY ŚRODOWISKOWEJ, 3 ) WYSTĘPOWANIE DO WŁADZ W OBRONIE BYTU EMERYTÓW, 4 ) POMOC SPOŁECZNA EMERYTOM I RENCISTOM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, 5 \) OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, 6 ) NAUKA, EDUKACJA, OŚWIATA, 7 ) EKOLOGIA I OCHRONA ZWIERZĄT ORAZ OCHRONA DZIEDZICTWA PRZYRODNICZEGO, 8 ) UPOWSZECHNIANIE I OCHRONA WOLNOŚCI I PRAW CZŁOWIEKA ORAZ SWOBÓD OBYWATELSKICH, A TAKŻE DZIAŁAŃ WSPOMAGAJĄCYCH ROZWÓJ DEMOKRACJI, 9 ) POMOC OFIAROM KATASTROF, KLĘSK ŻYWIOŁOWYCH, 10 \) PROMOCJA I ORGANIZACJA WOLONTARIATU.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję