Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwój rekreacji oraz sportu karate wśród ogółu społeczeństwa a w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Oparty na pracy społecznej swoich członków a w szczególności : 1 . Zrzeszania i aktywizowania osób sportowo uzdolnionych do uprawiana karate 2 . Organizowanie systematycznego szkolenia sportowego przy pomocy fachowej kadry instruktorów. 3 . Prowadzenie wszelkiej prawem dozwolonej działalności z której dochód przeznaczony jest na działalność Klubu 4 . Organizowanie imprez rekreacyjnych i zawodów sportowych 5 . Uczestnictwo w e współzawodnictwie sportowym 6 . Prowadzenie działań z zakresu sportu i rekreacji

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000161063
  • e-mail: dbr4@wp.pl
  • Adres: UL. DWORCOWA 31, 65-019 ZIELONA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję