Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem statutowym (działalnością pożytku publicznego) klubu jest prowadzenie działalności na rzecz ogółu społeczności w zakresie: 1 . Upowszechniania kultury fizycznej i sportu, w tym dążenie do osiągania najwyższego poziomu sportowego i integrowanie procesu szkolenia z działalnością wychowawczą. 2 . Upowszechnienie wiedzy i umiejętności na rzecz obronności Państwa, w tym podejmowania działań na rzecz rozwoju dyscyplin sportowo użytecznych dla wojska. 3 . Organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej dla osób niepełnosprawnych. 4 . Promowanie i organizowanie imprez sportowych dla dzieci i młodzież z uwzględnieniem wypoczynku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję