Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Zapewnienie opieki dla dzieci w stanach terminalnych i ich rodzin; 2 . Prowadzenie wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej u nieuleczalnie chorych, zwłaszcza dzieci, w wybranych grupach jednostek chorobowych np. choroby nerwowo-mięśniowe; 3 . Prowadzenie psychoterapii oraz diagnostyki i poradnictwa psychologicznego; 4 . Prowadzenie poradnictwa i terapii pedagogicznej; 5 . Prowadzenie terapii logopedycznej; 6 . Wybudowanie i prowadzenie wieloprofilowego ośrodka opiekuńczo- leczniczego dla przewlekle chorych; 7 . Promowanie postaw filozofii opieki paliatywnej w pediatrii; 8 . Kształcenie w dziedzinie opieki paliatywnej; 9 . Wspieranie w działalności hospicjum domowego i stacjonarnego dla dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję