Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- wykonywanie zadań ochrony zdrowia, polegających na udzielaniu pomocy osobom ciężko chorym poprzez sprawowanie opieki medycznej, psychologicznej, socjalnej i duchowej przystosowanej do szczególnych potrzeb tych chorych; - udzielanie pomocy rodzinom tych chorych - udzielanie pomocy osobom z rodzin dysfunkcyjnych, patologicznych, grup ryzyka zagrożonych uzależnieniami; - pozyskanie ludzi dobrej woli gotowych bezinteresownie udzielać wyżej wymienionej pomocy i opieki, w tym pozyskiwanie i szkolenie wolontariuszy - prowadzenie nieodpłatnej i odpłatnej działalności pożytku publicznego w zakresie leczenia osób chorych, w tym w szczególności chorych na choroby nowotworowe; - prowadzenie profilaktyki i promocji zdrowia

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję