Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy w tworzeniu nowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych na terenie Polski, wspieranie działań mających na celu pozyskanie dla osób niewidomych nowych obszarów działalności zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia niewidomych, popieranie przepływu technologii i wymiany naukowo-technicznej związanej z zatrudnieniem niewidomych, wspieranie instytucji, środowisk i stowarzyszeń działających w Polsce na rzecz niewidomych ze szczególnym uwzględnieniem rehabilitacji ogólnej i zawodowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję