Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA JEST STWORZENIE JAK NAJLEPSZYCH WARUNKÓW DO REALIZACJI PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ POPRZEZ WIELOKIERUNKOWĄ STYMULACJĘ WSZYSTKICH STREF ROZWOJOWYCH, JAK RÓWNIEŻ NAUCZANIE, WYCHOWANIE I USPRAWNIANIE DZIECI I MŁODZIEŻY WEDŁUG NOWOCZESNEJ WIEDZY W ZAKRESIE PEDAGOGIKI, PSYCHOLOGII I REHABILITACJI. STOWARZYSZENIE PROMYK RÓWNIEŻ AKTYWNIE WŁĄCZA SIĘ W POMOC RODZICOM DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ. STOWARZYSZENIE PROMYK W RAMACH SWEJ STATUTOWEJ DZIAŁALNOŚCI BĘDZIE ŚCIŚLE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RODZINĄ I ŚRODOWISKIEM SPOŁECZNYM DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję