Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom 2 . udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów 3 . informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych 4 . rozwijanie wśród członków straży pożarnej kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenie działalności kulturowo - oświatowej i społecznej 5 . działanie na rzecz ochrony środowiska 6 . działanie na rzecz obronności, niepodległości państwa i działalności Sił Zbrojnych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000155623
  • e-mail: biuro@biurozietek.pl
  • Adres: ŚWIDNIK DUŻY I 48 A, 20-258 ŚWIDNIK DUŻY I

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję