Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . propagowanie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży, 2 . szkolenie dzieci w wieku od 6 do 19 lat gry w piłkę nożną, 3 . stworzenie wychowankom klubu odpowiednich warunków szkoleniowych i wypoczynkowych, 4 . zabezpieczenie wychowankom opieki zdrowotnej i wychowawczej, 5 . zabezpieczenie odpowiedniej kadry szkoleniowej, 6 . zgłaszanie szkolonej młodzieży do udziału w rozgrywkach piłki nożnej trampkarzy i juniorów, 7 . współdziałanie z administracją rządową oraz władzami samorządowymi w zakresie organizowania wychowania fizycznego dzieci i młodzieży, 8 . współpraca z krajowymi i zagranicznymi podmiotami w zakresie organizowania wychowania fizycznego dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję