Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Pomoc Rodzinie prowadzi
* Kolegium Świętej Rodziny - Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące. Naszą misją jest wspieranie i umacnianie rodzin. Zrzeszamy te, które zapragnęły wziąć pełną odpowiedzialność za wychowanie i edukację swoich dzieci poprzez edukowanie ich w domu. Organizujemy różne warsztaty, które mają na celu pomoc rodzicom i uczniom w organizacji czasu i przestrzeni na edukację i poznawanie świata rzeczywistego. Chcemy wyposażyć ich w umiejętności i narzędzia pomocne w edukacji domowej.
* Programy na Miłość i Życie
to cykl intensywnych weekendowych warsztatów wspierających relacje małżeńskie i rodzinne.
Programu 1 JA+TY=MY diagnozuje i rozbraja niszczące schematy życia małżeńskiego i uczy nowych strategii budowania relacji. Sesje są skoncentrowane wokół tematów: Idealistyczne wizje a rzeczywistość, Szacunek i akceptacja różnic, Dar zamiast roszczeń, Czas dla nas, Dialog i komunikacja, Pieczęć daru – życie seksualne. Każda sesja ma 3 elementy: dynamiczny wykład, praktyczny warsztat i czas na rozmowę we dwoje przy filiżance kawy. Program 2 MY+RODZINA uczy jak troszczyć się o relację, gdy pojawiają się dzieci, a mąż i żona stają się jednocześnie rodzicami. Program 3 NASZA RODZINA + SPOŁECZEŃSTWO uczy jak zachować równowagę między życiem rodziną a pracą i innymi aktywnościami.
Programy na Miłość i Życie wspierają zarówno małżonków rozpoczynających swoją małżeńską przygodę, jak i tych z większym stażem, którzy doświadczają w jakimś stopniu rutyny codzienności. W historii Programów najmłodsi uczestnicy mieli za sobą 3 tygodnie od ślubu, a najstarsi 45 lat stażu małżeńskiego. Program pomógł również wielu małżonkom w sytuacjach kryzysowych, ratując przed rozwodem.
Program dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA to przygotowanie do małżeństwa metodą warsztatową w oparciu o "Miłość i odpowiedzialność" Karola Wojtyły.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję