Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja "Agnieszka" to 20 lat skutecznych działań pomocowych dla dzieci niepełnosprawnych z całego kraju. Co takiego robimy? Budujemy kompleks ośrodka zwany Grodziskową Osadą Radości, prowadzimy zajęcia terapeutyczne z udziałem koni, osiołków, alpak, oraz psa dogoterapeuty; finansujemy leczenie ratujące życie, kosztowną terapię, rehabilitację, oraz udzielamy wsparcia pomocowego i terapeutycznego.
Dołącz do naszych działań i zostań Darczyńcą 1% - za Twój 1% z głębi serca Pięknie Dziękujemy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję