Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Rodziny Węgielek zajmuje się prowadzeniem placówek edukacyjnych w przedziale wiekowym od 3 do 18 lat - od przedszkola do matury. Charakterystyczną cechą naszego programu jest ścisła współpraca z Rodzicami, która wykorzystuje narzędzie tutoringu zarówno indywidualnego ucznia, jak i rodzinnego. Nasze wsparcie w procesie edukacji i wychowania dzieci jest dostępne dla wszystkich rodzin, które identyfikują się z naszym modelem wychowania i kształcenia, bez względu na możliwości finansowe. Dlatego, to rodzice sami, w zależności od swoich możliwości finansowych, deklarują kwotę czesnego.
Aktualnie wspieramy prawie 1000 dzieci w następujących placówkach: Przedszkole Węgielek, Przedszkole Rodzinne, Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień, Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kuźnica, Szkoła Podstawowa Żar oraz Liceum Ogólnokształcące In Altum. Placówki rosną razem z dziećmi, nie otwieraliśmy od razu placówek na każdym etapie edukacyjnym, tylko te dzieci, które zaczynały przygodę z przedszkolem Węgielek 13 lat temu, dzisiaj są uczniami drugiej klasy Liceum In Altum.
Wierzymy, że nasze dzieci, niezależnie, jakie będą pełnić w przyszłości funkcje w społeczeństwie, czy to na wyższych stanowiskach państwowych, czy to w małych zakładach pracy, będą uczciwymi i pracowitymi ludźmi, dla których Bóg i Rodzina są najważniejsze.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję