Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST DZIAŁALNOŚĆ PUBLICZNA NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY ZWŁASZCZA UBOGICH, GŁÓWNIE Z TERENÓW WIEJSKICH, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM Z POWIATU JAROCIŃSKIEGO, W SZCZEGÓLNOŚCI POPRZEZ: 1 . PROWADZENIE ŚWITLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ, 2 . UDZIELANIE POMOCY DYDAKTYCZNEJ DZIECIOM I MŁODZIEŻY, 3 . LIKWIDACJA BARIER POPRZEZ ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ INTEGRACYJNYCH Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ, 4 . DBAŁOŚĆ O ROZWÓJ UMYSŁOWY, MORALNO - EMOCJONALNY I FIZYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY Z POWIATU JAROCIŃSKIEGO W ZGODZIE Z ICH POTRZEBAMI I MOŻLIWOŚCIAMI, 5 . TROSKA O ROZWÓJ TALENTÓW I ZAINTERSOWAŃ POZNAWCZYCH, SPOŁECZNYCH, ARTYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY, 6 . WYCHOWYWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY W POCZUCIU POKOJU, WOLNOŚCI, TOLERANCJI, SPRAWIEDLIWOŚCI I POSZANOWANIA PRAWA, 7 . ŁAGODZENIE NIEDOSTATKÓW WYCHOWAWCZYCH W RODZINIE I ELIMINOWANIE ZA0c068RZEŃ W ZACHOWANIU, 8 . PROWADZENIE DZIAŁAŃ W KIERUNKU KOREKCJI I KOMPENSACJI ZA0c068RZEŃ ROZWOJOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY (UMYSŁOWYCH, PERCEPCYJNYCH, RUCHOWYCH, ZACHOWANIA\), 9 . PROWADZENIE PORADNICTWA W ZAKRESIE PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ, PRZEMOCY W RODZINIE ITP., 10 . UCZESTNICTWO W OCHRONIE PRZYRODY, ZABYTKÓW KULTURY I ŚRODOWISKA NATURALNEGO CZŁOWIEKA, 11 . KSZTAŁTOWANIE POCZUCIA TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ, ETNICZNEJ I JĘZYKOWEJ, 12 . PIELĘGNOWANIE TRADYCJI NARODOWYCH, REGIONALNYCH I LOKALNYCH, 13 . INTEGRACJA ŚRODOWISKA LOKALNEGO, 14 . DZIAŁALNOŚĆ DOBROCZYNNA I CHARYTATYWNA, 15 . PROWADZENIE NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA, 16 . PROWADZENIE SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję